Služby v areáli

PF UMB ponúka množstvo užitočných služieb, ktoré sa nachádzajú v areáli fakulty:

Copycentrum

Nachádza sa v priestoroch vrátnice a poskytuje :

  • Čiernobiele a farebné kopírovanie do formátu A3
  • Čiernobiela a farebná tlač do formátu A3
  • Viazanie dokumentov hrebeňovou väzbou, lištovou väzbou na počkanie
  • Viazanie záverečných, rigoróznych, bakalárskych a diplomových prác
  • Predaj kancelárskeho tovaru, papiera
  • Laminovanie dokumentov do formátu A3

Bufet v budove fakulty

Nachádza sa na spojovacej chodbe a môžete si v ňom kúpiť kvalitné jedlo, šaláty, bagety, či nápoje. Posedieť si môžete v príjemnom prostredí.

Jedáleň

V jedálni každý pracovný deň ponúkajú obedové menu s možnosťou výberu zo siedmych druhou jedál. Obedové menu je vydávané počas pracovných dní od 11:00 do 14:00 hod. Kúpa lístkov na obed je od 9:00hod. Každý lístok je potrebné deň pred tým, ako pôjdete na obed, označiť správnou  pečiatkou.

Ubytovanie ŠD5

Ubytovanie v študentských domovoch môžu študenti získať na základe stanovených kritérií. Žiadosť o ubytovanie sa podáva prostredníctvom súkromného účtu v systéme AIS2. Kapacita študentského domova na Ružovej je 160 lôžok.

Pedagogická študovňa v priestoroch ŠD5

Študovňa  sa nachádza na 1. poschodí Študentského domu 5 a poskytuje 55 študijných miest. Štúdium je možné len prezenčne – to znamená, že sa tam musíte posadiť a potrebný materiál študovať priamo tam, nemôžete si materiál so sebou vziať mimo študovne.

Predajňa publikácií OZ Pedagóg

V predajni si môžeš zakúpiť publikácie, ktoré vydali pracovníci a pracovníčky PF UMB. Predajňa sa nachádza oproti hornej vrátnici. Zobraziť viac.

Prístup do WIFI siete ,,EDUROAM"

Každý študent musí mať prístupové údaje do IAM, ktoré mu boli zaslané do systému AiS2. Ak ich tam z akýchkoľvek dôvodov nemá môže si ich tam jednoducho zaslať pomocou svojho AIS ID na stránke: https://iam.umb.sk/session/lostcredentials/lang/sk

Prihlasovacie meno a heslo do IAM je rovnaké ako do wifi siete ,,EDUROAM"!
Podrobné informácie pre prístup do wifi siete: https://lms2.umb.sk/course/view.php?id=1458

Pre pripojenie do wifi siete EDUROAM musí mať každý študent prístupové údaje do IAM (https://iam.umb.sk/), ktoré mu boli zaslané do systému AiS2. Ak ich tam z akýchkoľvek dôvodov nemá môže si ich do AiSu jednoducho zaslať pomocou svojho AIS ID a čísla karty ISIC resp. karty externého študenta na stránke: https://iam.umb.sk/session/lostcredentials/lang/sk

Po kliknutí na tlačidlo „Zaslať prihlasovacie údaje do AIS" bude do 15 minút doručená správa do AIS, ktorá bude obsahovať nové prihlasovacie údaje.Prihlasovacie meno (musí byť doplnené o reťazec "@umb.sk") a heslo do wifi siete ,,EDUROAM" je rovnaké ako do IAM.