Keď navštívite ktorúkoľvek internetovú stránku, táto stránka môže uložiť alebo obnoviť informácie o vašom prehliadači, najmä v podobe súborov cookie. Tieto informácie sa môžu týkať vás, vašich preferencií, vášho zariadenia alebo sa môžu použiť na to, aby stránka fungovala tak, ako očakávate. Tieto informácie vás zvyčajne neidentifikujú priamo, vďaka nim však môžete získať viac prispôsobený internetový obsah. V týchto nastaveniach si môžete vybrať, že niektoré typy súborov cookie nepovolíte. Po kliknutí na nadpisy jednotlivých kategórií sa dozviete viac a zmeníte svoje predvolené nastavenia. Mali by ste však vedieť, že blokovanie niektorých súborov cookie môže ovplyvniť vašu skúsenosť so stránkou a služby, ktoré vám môžeme ponúknuť. Viac informácií

Vždy aktívne

Doplňujúce voľby do študentskej časti AS PF UMB

Milé študentky, milí študenti,
návrhy na kandidátov za členov a členky študentskej časti Akademického senátu Pedagogickej fakulty Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici (ďalej len "AS PF UMB") prijíma volebná komisia od členov študentskej časti akademickej obce PF UMB od 16. septembra 2022 od 9.00 h do 28. septembra 2022 do 14.00 h. Návrhy budú prijímané elektronicky prostredníctvom anonymného formulára v portáli AIS. Doplňujúce voľby do študentskej časti AS PF UMB sa uskutočnia v dňoch 17. októbra 2022 od 9.00 h do 18. októbra 2022 do 14.00 h elektronicky prostredníctvom portálu AIS, ktorý umožňuje uskutočnisť tajné hlasovanie. Podrobnejšie infomácie nájdete vo  Volebnom poriadku pre doplňujúce voľby do študentskej časti AS PF UMB konané v dňoch 17. a 18. októbra 2022

Zoznam kandidátok, ktoré prijali kandidatúru pre doplňujúce voľby do AS PF UMB za študentskú časť konané 17. a 18. októbra 2022:

1. Baksová Gréta, Bc., učiteľstvo pre primárne vzdelávanie (jednoodborové štúdium, magisterský II. st., denná forma)
  2. Frčková Júlia, Bc., učiteľstvo pre primárne vzdelávanie (jednoodborové štúdium, magisterský II. st., denná forma)
  3. Jendrichovská Barbora, Bc., učiteľstvo pre primárne vzdelávanie (jednoodborové štúdium, magisterský II. st., denná forma)
  4. Závoďančíková Ivana, predškolská a elementárna pedagogika (jednoodborové štúdium, bakalársky I. st., denná forma).

Voľby sa uskutočnia v dňoch 17. októbra 2022 od 9:00 hod. do 18. októbra 2022 do 14:00 hod. elektronicky prostredníctvom portálu AIS, ktorý umožňuje uskutočniť tajné hlasovanie.

Na základe výsledkov doplňujúcich volieb do AS PF UMB za študentskú časť uvádzame nižšie, v abecednom poradí, mená študentiek, ktoré boli zvolené za členky AS PF UMB:

3. Zavoďančíková Ivana, predškolská a elementárna pedagogika (jednoodborové štúdium, bakalársky I. st., denná forma).