Keď navštívite ktorúkoľvek internetovú stránku, táto stránka môže uložiť alebo obnoviť informácie o vašom prehliadači, najmä v podobe súborov cookie. Tieto informácie sa môžu týkať vás, vašich preferencií, vášho zariadenia alebo sa môžu použiť na to, aby stránka fungovala tak, ako očakávate. Tieto informácie vás zvyčajne neidentifikujú priamo, vďaka nim však môžete získať viac prispôsobený internetový obsah. V týchto nastaveniach si môžete vybrať, že niektoré typy súborov cookie nepovolíte. Po kliknutí na nadpisy jednotlivých kategórií sa dozviete viac a zmeníte svoje predvolené nastavenia. Mali by ste však vedieť, že blokovanie niektorých súborov cookie môže ovplyvniť vašu skúsenosť so stránkou a služby, ktoré vám môžeme ponúknuť. Viac informácií

Vždy aktívne

Pozvánka na konferenciu „Kreatívna cesta k duševnému zdraviu a wellbeingu: Arteterapia v pomáhajúcich profesiách“

Asociácia slovenských arteterapeutov a Katedra sociálnej práce PF UMB v Banskej Bystrici Vás pozývajú na konferenciu
„Kreatívna cesta k duševnému zdraviu a wellbeingu: Arteterapia v pomáhajúcich profesiách“.

Miesto akcie: Pedagogická fakulta UMB v Banskej Bystrici, Ružová 13
Dátum: 10. mája 2024

Doobeda nás čaká panelová diskusia, kde odznejú pohľady významných odborníčok/odborníkov na tému duševného zdravia a wellbeingu v kontexte arteterapie v pomáhajúcich profesiách.
Poobede diskusiu vystriedajú zaujímavé workshopy, kde si budete môcť zážitkovou formou vyskúšať jednotlivé arteterapeutické techniky a zdieľať svoje diela alebo postrehy.

Veríme, že znovu spolu strávime príjemný deň plný užitočných informácií, podnetov a osobných kontaktov.

Viac informácií a registrácia na: Konferencia „Kreatívna cesta k duševnému zdraviu a wellbeingu: Arteterapia v pomáhajúcich profesiách“ – Art-Therapy

Prílohy ku stránke: