RSS RSS print

Občianske združenie ASOCIÁCIA SOCIÁLNYCH PEDAGÓGOV

Milé dámy,

vážení páni,

dovoľujeme si Vám oznámiť, že dňa 20. 6. 2018 sa na Katedre pedagogiky PF UMB v Banskej Bystrici uskutoční ustanovujúce Valné zhromaždenie Asociácie sociálnych pedagógov. Potešilo by nás, keby ste o členstvo v tejto asociácii prejavili záujem, pokiaľ pracujete ako sociálni pedagógovia (pedagogičky) v školách a školských zariadeniach výchovného poradenstva a prevencie, prípadne v špeciálnych výchovných zariadeniach, alebo na vysokých školách, pripravujúcich sociálnych pedagógov. Bližšie informácie o ďalších možnostiach členstva uvádzame v Stanovách Asociácie sociálnych pedagógov, ktoré  sú zverejnené na webovej stránke Katedry pedagogiky PF UMB.

V prílohe je k dispozícii tiež pozvánka na toto podujatie. Za predpokladu, že niekto z Vás  prejaví záujem o členstvo a účasť na ustanovujúcom Valnom zhromaždení ASPg, prosím nahlásiť účasť na mailovej adrese:

jolana.hroncova@umb.sk

S pozdravom ostáva                                                       prof. PhDr. Jolana Hroncová, PhD.

predsedníčka ASPg