Keď navštívite ktorúkoľvek internetovú stránku, táto stránka môže uložiť alebo obnoviť informácie o vašom prehliadači, najmä v podobe súborov cookie. Tieto informácie sa môžu týkať vás, vašich preferencií, vášho zariadenia alebo sa môžu použiť na to, aby stránka fungovala tak, ako očakávate. Tieto informácie vás zvyčajne neidentifikujú priamo, vďaka nim však môžete získať viac prispôsobený internetový obsah. V týchto nastaveniach si môžete vybrať, že niektoré typy súborov cookie nepovolíte. Po kliknutí na nadpisy jednotlivých kategórií sa dozviete viac a zmeníte svoje predvolené nastavenia. Mali by ste však vedieť, že blokovanie niektorých súborov cookie môže ovplyvniť vašu skúsenosť so stránkou a služby, ktoré vám môžeme ponúknuť. Viac informácií

Vždy aktívne

Inakosť ako dar - prednáška spojená s diskusiou

Srdečne Vás pozývame na prednášku spojenú s diskusiou s názvom
„Inakosť ako dar: život dospelých ľudí s mentálnym znevýhodnením v profesionálnom divadle“ s hosťkou pani Evou Ogurčákovou, pod záštitou garantky doc. PaedDr. Lady Kaliskej, PhD.

Dátum a čas: 13.02.2024 o 13:00hod
Adresa: Pedagogická fakulta UMB (Ružová 13)
Miestnosť: D006
Akciu organizujeme v spolupráci so SAŠAP Banská Bystrica, bližšie informácie tu.

Cieľová skupina sú najmä študenti a študentky psychológie, avšak vítaní sú všetci, ktorí by mali záujem prísť.

Odkaz na vaše otázky, ktoré môžete k diskusii posielať už teraz:  otázky cez SLIDO

Eva Ogurčáková je umelecká riaditeľka Divadla z Pasáže, ktorá začínala v roku 2001 ako dobrovoľníčka. Postupom času vystriedala viac pozícií. Ako ona sama hovorí: „Začínala som ako asistentka hercov, aj keď občas som mala pocit, že vlastne oni asistujú mne. Bola som lektorkou vzdelávania, koordinátorkou dobrovoľníkov, PR manažérkou, asistentkou réžie, anjelom či tajomnou bytosťou. Dnes som umeleckou riaditeľkou a toto poslanie ma hlboko napĺňa.“
Počas diskusie bude priestor aj na Vaše otázky.
Tešíme sa na vás!