Keď navštívite ktorúkoľvek internetovú stránku, táto stránka môže uložiť alebo obnoviť informácie o vašom prehliadači, najmä v podobe súborov cookie. Tieto informácie sa môžu týkať vás, vašich preferencií, vášho zariadenia alebo sa môžu použiť na to, aby stránka fungovala tak, ako očakávate. Tieto informácie vás zvyčajne neidentifikujú priamo, vďaka nim však môžete získať viac prispôsobený internetový obsah. V týchto nastaveniach si môžete vybrať, že niektoré typy súborov cookie nepovolíte. Po kliknutí na nadpisy jednotlivých kategórií sa dozviete viac a zmeníte svoje predvolené nastavenia. Mali by ste však vedieť, že blokovanie niektorých súborov cookie môže ovplyvniť vašu skúsenosť so stránkou a služby, ktoré vám môžeme ponúknuť. Viac informácií

Vždy aktívne

Denný a pobytový tábor Detský plenér 2024

V ponuke POSLEDNÉ VOĽNÉ MIESTA na denný a pobytový tábor Detský plenér 2024 pre deti vo veku 6 až 11 rokov.

Deti sa môžu tešiť na modelovanie, tvorbu grafiky, pozorovanie a maľbu v prírode, zábavu a hry.

Vaše deti si odnesú vlastnoručne vyrobené diela a určite aj nové kamarátstva a zážitky.
*vyšší vek detí je akceptovaný po konzultácií a pre deti, ktoré už tábor v minulosti opakovane navštevovali

Pobytový aj denný tábor v SELCE ČACHOVO
Júlový termín:
8. - 12. júla 2024 DENNÝ TÁBOR V SELCE ČACHOVO
6. - 13. júla 2024 POBYTOVÝ TÁBOR V SELCE ČACHOVO

Augustový termín:
19. - 23. augusta 2024 DENNÝ TÁBOR V PRIESTOROCH PF UMB

V prípade záujmu sa potešíme Vašej rýchlej reakcie vyplnením prihlášky pre OZ PEDAGÓG

Tešíme sa na naše opätovné a nové stretnutia.