Detský výtvarný plenér

Plenér zjednodušene predstavuje tvorbu a vystavovanie diel v prírode. S cieľom prizvať do takéhoto neformálneho priestoru deti, študentky výtvarnej výchovy a poslucháčky štúdia predškolskej a elementárnej pedagogiky a dať im príležitosť výtvarne sa prejaviť, pripravili počas tohtoročných prázdnin v zelenom areáli Pedagogickej fakulty Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici druhý ročník Detského plenéru. Medzi budúcich pedagógov, veselé a šikovné deti sa vybrala aj Janka Mesiariková. O náplni tvorivého detského tábora a zmysluplnom trávení prázdninového času sa na úvod porozprávala s Lenkou Kasáčovou – asistentkou na Katedre výtvarnej kultúry Pedagogickej fakulty Univerzity Mateja Bela.

Detsky vytvarny plener Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame