RSS RSS print

Prihláste sa do súťaže "Čo ja viem!"

Študenti Pedagogickej fakulty – buďte aj Vy aktérmi úspešnej televíznej súťažno-zábavnej šou s názvom „Čo ja viem". Máte jedinečnú príležitosť objaviť sa na obrazovkách televízie!

Pozývame Vás na účasť v šou, ktorú realizuje televízia RTVS. Nakrúcania sa zúčastňujú vysokoškolskí študenti a vyzdvihnutá je počas nakrúcania aj samotná vysoká škola, ktorú študenti reprezentujú. Relácia bude vysielaná vždy v piatok o 20:20 hod. na Jednotke. Nakrúcanie prebieha v rôznych termínoch počas februára a marca 2017. V jeden deň sa nakrútia dve časti programu. Moderátorom je skvelý a obľúbený športový komentátor RTVS Marcel Merčiak. Nakrúcania sa zúčastňujú vždy 3 známe osobnosti a 200 študentov vysokých škôl. Ich úlohou je odpovedať na nečakané a vtipné otázky, ktoré sa týkajú všeobecných vedomostí. Otázky v programe „Čo ja viem!" sa kladú v piatich blokoch po 10 otázkach. Po bloku č. 2 a po bloku č. 4. bude vyhlásené meno študenta s najvyšším priebežným skóre, a tento bude odmenený smartfónom. Následne, po položení 50 otázok, si najlepšia celebrita spolu s najlepším študentom zahrá vo finále!

Okrem prezentácie samotnej školy môže výherca získať hmotnú výhru a finančný obnos, percentuálne závislý od celkovej výhry vo finálovej časti hry. Celková výhra putuje vždy na charitatívne účely konkrétnym rodinám v hmotnej núdzi.

Termíny nakrúcania jednotlivých častí relácie „Čo ja viem" sú nasledovné:

• 14.2.2017
  • 16.2.2017
  • 28.2.2017
  • 2.3.2017
  • 7.3.2017
  • 9.3.2017

V prípade záujmu prosím kontaktujte: eva.hupkova@umb.sk, alebo osobne – kancelária Eva Hupková, budova dekanátu, prízemie (ako študijné oddelenie, na konci chodby).

Od záujemcov potrebujeme nasledujúce údaje: meno, priezvisko, dátum narodenia, trvalé bydlisko, tel. číslo, škola, fakulta, ročník, e-mail a dátum natáčania, ktorého sa chcete zúčastniť.

Alternatívnym spôsobom zapojenia sa do súťaže je využite mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety, ktorá je ovládaná zvukom z vysielanej šou. Budete si môcť otestovať svoje vedomosti v pohodlí svojho domova. Aj divák si môže vyskúšať, aké je to súťažiť v televíznej súťaži, a odpovedať takmer za rovnakých podmienok ako súťažiaci v štúdiu. Viac informácii o možnosti zapojiť sa do hry prostredníctvom mobilnej aplikácie nájdete tu: https://cojaviem.rtvs.sk/aplikacia

Podrobnejšie informácie a popis pravidiel hry nájdete tu: https://cojaviem.rtvs.sk/o-relacii